ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLECAMY:

Na wesele, studniówkę lub event DJ "KWIATEK"
Michał Kwiatkowski:
Qrek PolskiDanca Barsil Show -
NIE TYLKO W KARNAWALE:
H'ernest -
PIĘKNE, MĄDRE TEKSTY
I WSPANIAŁA MUZYKA:
WSPIERAJ MISJĘ FUNDACJI KRWINKA

A A A

O NAS

Agencja Artystyczna Uwaga Zabawa to Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży artystycznej i eventowej.

Nasza specjalność to kompleksowa produkcja, organizacja i obsługa wszelkich imprez: pikników, akcji PR, koncertów, konferencji, przyjęć weselnych itp.
Doradzamy przy wyborze oprawy artystycznej oraz nadzorujemy jej profesjonalne wykonanie.

Wieloletnia, bezpośrednia współpraca z artystami gwarantuje naszym klientom profesjonalizm usług i satysfakcjonujące warunki finansowe produkowanych przez nas imprez. Zapewniamy oprawę artystyczną, sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny, scenę, namioty, toalety, catering, dmuchańce, urządzenia do rywalizacji. Wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia każdego eventu.
Opracujemy scenariusz każdego wydarzenia, odpowiednio zabezpieczymy imprezę, przygotujemy odpowiednie atrakcje. Nasze propozycje imprez dostosujemy do przeznaczonego na ten cel budżetu. Scenariusze i wyceny imprez przygotowujemy indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb klienta.
Zapraszamy do skontaktowania się z nami, a przyjedziemy do Państwa, by przedstawić szerzej naszą ofertę i zapoznać się z Państwa oczekiwaniami.

Jak pracujemy:

- Zainteresowany współpracą klient wypełnia i przesyła formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie lub e-mail'a z informacjami o planowanym wydarzeniu.

- Umawiamy się na spotkanie z klientem, by zaprezentować nasze możliwości i dokładniej zapoznać się z jego potrzebami. Zadajemy dodatkowe pytania, uściślamy wymagania.

- Tworzymy wstępną koncepcję wydarzenia i ogólny scenariusz. Opisujemy pomysły, wymagania techniczne, propozycje lokalizacji, oprawy artystycznej, proponujemy catering ze wstępnymi wersjami menu.

- Przygotowujemy początkową kalkulację, zawierającą wszystkie elementy wstępnej koncepcji, obsługę eventu, ubezpieczenie, ochronę, dokumentację.

- Czekamy na ewentualne uwagi i dodatkowe życzenia sugerowane przez klienta.

- Rozpoczynamy produkcję projektu: rezerwujemy artystów, miejsce imprezy oraz inne atrakcje, kupujemy niezbędny materiały, przygotowujemy elementy dekoracji.

- W dniu imprezy nadzorujemy, by wszystko przebiegało prawidłowo oraz dokumentujemy wydarzenie.
Zapraszamy również do naszego Sklepu internetowego gdzie można nabyć artykuły przydatne na wszelkiego rodzaju imprezach. e-SKLEP

Oferujemy w nim stroje i kostiumy dla dzieci i dorosłych, peruki, dodatki karnawałowe i dekoracyjne, maski, akcesoria na halloween, wieczór kawalerski i panieński, artykuły świąteczne, mikołajkowe i sylwestrowe. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie.